close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Tworzymy coś więcej niż tylko program kulinarny [AUDIO]

Tworzymy coś więcej niż tylko program kulinarny [AUDIO]

- Pokazujemy ciekawe miejsca,  twórców regionalnych produktów i wreszcie odkrywamy tajniki gotowania z dużą dozą humoru, ale i smaku – tłumaczy producent filmowy Michał Wilk, który był gościem audycji To Warto Wiedzieć. Towarzyszył mu także bohater cyklu „Kulinarne Podróże – Okiem Wilka” Tomasz Strzelczyk.

- Praca na planie filmowym jest prawdziwym wyzwaniem, ale traktujemy ją trochę, jak dobrą zabawę, a dzięki temu jesteśmy prawdziwi. Staramy się nie reżyserować sytuacji i pozwalamy na to, aby to życie tworzyło fabułę powstających filmów – wskazał Tomasz Strzelczyk, kucharz i bohater kulinarnego kanału.

Michał Wilk od wielu lat zajmuje się profesjonalną produkcją filmów, współpracując z wielonarodową ekipą montażystów, grafików i dźwiękowców.

- Przed nami kolejny krok. Będzie nim odsłona cyklu „Kulinarne Podróże – Okiem Wilka” w języku rosyjskim na rynku naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Za sobą mamy także udany eksperyment współpracy z ambasadorką kuchni włoskiej w Polsce i nie wykluczam, że zagościmy także na południu Europy – dodaje Michał Wilk.

Oto link do kanału kulinarnego pt. Kulinarne Podróże - Okiem Wilka

Zachęcamy także do wysłuchania całej audycji:


Tagi: